احمد خاتمی، در خطبه‌های نماز جمعه به اعتراض‌های خیابانی اخیر علیه حجاب اجباری واکنش نشان داده و گفته در هفته‌های اخیر، دو جریان که یکی به گفته او ترویج بدحجابی، شل حجابی و بی‌حجابی است و دوم جریانی که به دنبال تئوریزه کردن یا عادی کردن این مساله است، در جامعه شکل گرفته است.

احمد خاتمی، در خطبه‌های نماز جمعه به اعتراض‌های خیابانی اخیر علیه حجاب اجباری واکنش نشان داده و گفته در هفته‌های اخیر، دو جریان که یکی به گفته او ترویج بدحجابی، شل حجابی و بی‌حجابی است و دوم جریانی که به دنبال تئوریزه کردن یا عادی کردن این مساله است، در جامعه شکل گرفته است.

احمد خاتمی گفته جریانی که به دنبال تئوریزه کردن است، گناهش بدتر از بدحجاب‌ها و بی‌حجاب‌هاست.

احمد خاتمی، درباره معترضان به حجاب اجباری که به دختران خیابان انقلاب مشهور شده‌اند، گفته که این افراد قانون را زیر سوال می‌برند و اگر این جماعت قدرت پیدا کنند، حتی به حجاب اختیاری هم نه می‌گویند.

به گفته امام جمعه موقت تهران همه فقها بدون تردید می‌گویند حجاب از ضروریات دین است و صحبت حجاب اجباری و غیراجباری نیست بلکه صحبت از قانون خداست.

احمد خاتمی گفته که «خانم‌های متدین از این جریان تبعیت نمی‌کنند اما افراد «ساده‌لوح» ممکن است تحت تاثیر قرار بگیرند.

منتشر شده در on 3 مارس 2018 at 12:23 ق.ظ.  دیدگاه‌ها برای احمد خاتمی، در خطبه‌های نماز جمعه به اعتراض‌های خیابانی اخیر علیه حجاب اجباری واکنش نشان داده و گفته در هفته‌های اخیر، دو جریان که یکی به گفته او ترویج بدحجابی، شل حجابی و بی‌حجابی است و دوم جریانی که به دنبال تئوریزه کردن یا عادی کردن این مساله است، در جامعه شکل گرفته است. بسته هستند