اعتصاب غذاي عبدالفتاح سلطاني نامه عبدافتاح سلطانی از زندان اوین: ملت شریف ایران؛ درود بر شما! ضمن عرض تبریک نوروز خجسته به اطلاع می رساند:

اعتصاب غذاي عبدالفتاح سلطاني

نامه عبدافتاح سلطانی از زندان اوین:

ملت شریف ایران؛ درود بر شما!
ضمن عرض تبریک نوروز خجسته به اطلاع می رساند:
از آنجا که وجود برخی تبعیض های ناروای حاکم بر جوّ زندان، به گونه ای می باشد که عده از زندانیان از جمله رانتخواران،اختلاس گران و وابستگان به قدرت از امتیازاتی برخوردار هستند که برای بسیاری از زندانیان عادی و (سیاسی-عقیدتی) در نظر گرفته نمی شود و با توجه به عدم رعایت حقوق شهروندی مورد ادعای دولت و مداخله برخی مامورین وزارت اطلاعات آقای روحانی در تصمیم گیریهای مربوط به زندانیان(سیاسی – عقیدتی) به نحوی که دادستان تهران نیز تحت تاثیر اظهار نظرها و خواسته های آنان از رعایت پاره ای از حقوق قانونی زندانیان مذکور سر باز می زند.
اینجانب علیرغم اینکه قصد نداشتم این ایام شادی و سرور را به کام عزیزان تلخ نمایم و بر خلاف میل باطنی، در اعتراض به این قبیل رفتارهای ناعادلانه و تبعیض آمیز از تاریخ ۱/۱/ ۹۷ اعتصاب غذا می نمایم و مسئولیت عواقب ناگوار آن به عهده رئیس جمهور ،رئیس قوه قضائیه و سایر مقامات مسئول خواهد بود.

عبدالفتاح سلطانی بازداشتگاه اوین
٩٦/١٢/٢٩

عکس ‏Free Abdolfattah Soltani عبدالفتاح سلطانی راآزاد کنید‏
منتشر شده در on 21 مارس 2018 at 8:46 ق.ظ.  دیدگاه‌ها برای اعتصاب غذاي عبدالفتاح سلطاني نامه عبدافتاح سلطانی از زندان اوین: ملت شریف ایران؛ درود بر شما! ضمن عرض تبریک نوروز خجسته به اطلاع می رساند: بسته هستند