بازتاب این رویداد در دیلی میل گزارشی از ایان برنز در وبسایت روزنامه دیلی میل یک زن وحشت زده به شکل بی رحمانه ای توسط اوباش گشت ارشاد پلیس در ایران در یک پارک در روز روشن کتک می خورد. ویدئویی که مخفیانه از این لحظات گرفته شده توسط گروه های مخالف جمهوری اسلامی در فضای آنلاین دست به دست می شود. این تصاویر ناراحت کننده لحظاتی از مشاجره تند یک زن با روسری قرمز با یک مرد و زن دیگری را نشان می دهد. لحظاتی بعد، دو زن چادر مشکی به سرعت وارد صحنه شده و شروع به داد و بیداد بر سر زن جوان می کنند. این ماموران بد خو در برابر زن وحشت زده خشونت بیشتری نشان می دهند تا جایی که او را بر روی زمین بی حجاب افتاده میان زنان دیگری گریان می بینیم.

بازتاب کتک زدن دختر جوان توسط پلیس ایران در روزنامه دیلی میل

بازتاب این رویداد در دیلی میل
بازتاب این رویداد در دیلی میل

گزارشی از ایان برنز در وبسایت روزنامه دیلی میل

یک زن وحشت زده به شکل بی رحمانه ای توسط اوباش گشت ارشاد پلیس در ایران در یک پارک در روز روشن کتک می خورد. ویدئویی که مخفیانه از این لحظات گرفته شده توسط گروه های مخالف جمهوری اسلامی در فضای آنلاین دست به دست می شود.

این تصاویر ناراحت کننده لحظاتی از مشاجره تند یک زن با روسری قرمز با یک مرد و زن دیگری را نشان می دهد.

لحظاتی بعد، دو زن چادر مشکی به سرعت وارد صحنه شده و شروع به داد و بیداد بر سر زن جوان می کنند.

این ماموران بد خو در برابر زن وحشت زده خشونت بیشتری نشان می دهند تا جایی که او را بر روی زمین بی حجاب افتاده میان زنان دیگری گریان می بینیم.

در پایان ویدئو، ماموران به سوی مردمی که با زن مورد حمله قرار گرفته ابراز همدردی می کنند، هجوم می آورند.

این ویدئو در صفحه فیسبوک «آزادی های یواشکی» دیده می شود. مسیح علی نژاد، بنیانگذار این گروه که جنبش «چهارشنبه های سفید» را هم راه اندازی کرده است و گزارشگر مستقل و مجری برنامه تبلت در تلویزیون بخش فارسی صدای آمریکا است، در توضیح ویدئو می نویسد: «این زن به خاطر بد حجابی به این شکل وحشیانه توسط پلیس گشت ارشاد کتک زده می شود؛ بعد به ما می گویند حجاب مساله کوچکی است. ما آن ها را افشا کرده و در برابر حجاب اجباری مقاومت می کنیم. شرم بر شما.»

منتشر شده در on 20 آوریل 2018 at 10:00 ب.ظ.  دیدگاه‌ها برای بازتاب این رویداد در دیلی میل گزارشی از ایان برنز در وبسایت روزنامه دیلی میل یک زن وحشت زده به شکل بی رحمانه ای توسط اوباش گشت ارشاد پلیس در ایران در یک پارک در روز روشن کتک می خورد. ویدئویی که مخفیانه از این لحظات گرفته شده توسط گروه های مخالف جمهوری اسلامی در فضای آنلاین دست به دست می شود. این تصاویر ناراحت کننده لحظاتی از مشاجره تند یک زن با روسری قرمز با یک مرد و زن دیگری را نشان می دهد. لحظاتی بعد، دو زن چادر مشکی به سرعت وارد صحنه شده و شروع به داد و بیداد بر سر زن جوان می کنند. این ماموران بد خو در برابر زن وحشت زده خشونت بیشتری نشان می دهند تا جایی که او را بر روی زمین بی حجاب افتاده میان زنان دیگری گریان می بینیم. بسته هستند