بحران سیل در ایران؛ بیش از ۲۰۰ خودرو در سیل شیراز گرفتار شدند

بحران سیل در ایران؛ بیش از ۲۰۰ خودرو در سیل شیراز گرفتار شدند

بر اثر وقوع سیل و ورود سیلاب به شهر شیراز چندین خودرو در دوازه قرآن این شهر واژگون شدند همچنین گزارش ها حاکی از آب‌گرفتگی در خیابان‌های مختلف این شهر و بازار وکیل شیراز است.

تصاویر منتشر شده وقوع سیل در روز دوشنبه پنجم فروردین در شهر شیراز نشان می دهد که مردم و مسافران نوروزی این شهر در مناطق گردشگری گرفتار سیل شده اند از جمله چندین خودرو در دروازه قرآن درجریان سیل قرار گرفتند به طوری که سیلاب این خودروها را جابه جا کرده و باعث تصادف و واژگونی آن‌ها شده و مردمی که در این منطقه حضور داشتند را وحشت زده کرده است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره وقوع سیل در دروازه قرآن شیراز به خبرگزاری فارس گفته که بیش از ۲۰۰ خودرو در آب گرفتار شدند اما تاکنون تلفات جانی برای این حادثه گزارش نشده است.

همچنین براثر وقوع سیل در شیراز، آب گرفتگی به بازار وکیل و خیابان دروازه سعدی نیز رسیده است.

ایران در شهرهای مختلف خود از روزهای پایانی اسفند ۹۷ تا کنون با وقوع سیل روبرو شده است به طوری که در روزهای گذشته جاری شدن سیلاب در استان های مازندان،گلستان و خراسان شمالی خسارات مالی و جانی در پی داشته و هنوز بحران این سیل ویرانگر در این استان ها برطرف نشده است.

منتشر شده در on 25 مارس 2019 at 6:54 ب.ظ.  دیدگاه‌ها برای بحران سیل در ایران؛ بیش از ۲۰۰ خودرو در سیل شیراز گرفتار شدند بسته هستند