به دنبال انتشار خبر خون گرفتن یک فرد ناشناس از شماری از دانش‌آموزان مدرسه‌ای در تاکستان قزوین با سرنگ مشترک، محمد مبین، سرپرست فرمانداری تاکستان: «پس از این اتفاق یک تیم پزشکی در مدرسه یاد شده حاضر و از دانش‌آموزانی که از آنها خون‌گیری شده بود آزمایش HIV، هپاتیت B و C گرفتند  «این مرد جوان در پوشش امدادگران هلال احمر با مراجعه به مدرسه دخترانه سما در تاکستان اقدام به سنجش قند خون ۶۳ دانش‌آموز این مدرسه کرده بود. او در انجام این کار نیز برای هر چند دانش آموز از یک لانست مشترک استفاده کرده است.

به دنبال انتشار خبر خون گرفتن یک فرد ناشناس از شماری از دانش‌آموزان مدرسه‌ای در تاکستان قزوین با سرنگ مشترک، مدیر این مدرسه به دلیل سهل‌انگاری از کار بر کنار شد.

 

محمد مبین، سرپرست فرمانداری تاکستان:

«پس از این اتفاق یک تیم پزشکی در مدرسه یاد شده حاضر و از دانش‌آموزانی که از آنها خون‌گیری شده بود آزمایش HIV، هپاتیت B و C گرفتند 

«این مرد جوان در پوشش امدادگران هلال احمر با مراجعه به مدرسه دخترانه سما در تاکستان اقدام به سنجش قند خون ۶۳ دانش‌آموز این مدرسه کرده بود. او در انجام این کار نیز برای هر چند دانش آموز از یک لانست مشترک استفاده کرده است.

منتشر شده در on 12 اکتبر 2018 at 6:51 ب.ظ.  دیدگاه‌ها برای به دنبال انتشار خبر خون گرفتن یک فرد ناشناس از شماری از دانش‌آموزان مدرسه‌ای در تاکستان قزوین با سرنگ مشترک، محمد مبین، سرپرست فرمانداری تاکستان: «پس از این اتفاق یک تیم پزشکی در مدرسه یاد شده حاضر و از دانش‌آموزانی که از آنها خون‌گیری شده بود آزمایش HIV، هپاتیت B و C گرفتند  «این مرد جوان در پوشش امدادگران هلال احمر با مراجعه به مدرسه دخترانه سما در تاکستان اقدام به سنجش قند خون ۶۳ دانش‌آموز این مدرسه کرده بود. او در انجام این کار نیز برای هر چند دانش آموز از یک لانست مشترک استفاده کرده است. بسته هستند