تأیید مرگ سرنشینان نفتکش سانچی!جان ملت ايران برای روضه خوان خامنه ای،رهبردست نشانده رفسنجانی و سايرآخوندها جنايتکارچه ارزشی دارد؟

خانواده‌ کشته‌شدگانکشته‌شدگان بعد اجان ملت ايران برای روضه خوان خامنه ای ،
رهبردست نشانده رفسنجانی و ساير
آخوندها جنايتکارچه ارزشی دارد؟
 نفتکش ایرانی سانچی در آب‌های چین مقام‌های ایرانی تأیید کردند که تمام کارکنان و خدمه این نفتکش جان خود را از دست داده‌ا‌ند و کشتی به طور کامل غرق شده است.

، امروز یکشنبه ۲۴ دی گفت که ۳۲ سرنشین نفتکش سانچی شامل ۳۰ ایرانی و ۲ بنگلادشی در ساعت اولیه حادثه به دلیل انتشار گازهای سمی و شدت انفجار کشته شده‌اند.

پیش از این گروه‌های امداد و نجات جسد سه نفر از سرنشینان کشتی را در آب پیدا کرده‌ بودند و اکنون مرگ ۲۹ خدمه دیگر تأیید شده است.

در طی یک هفته‌ای که خبر درگذشت تمام سرنشینان نفتکش تأیید نشده بود، خانواده‌های آنها با مراجعه به وزارت نفت و سایر نهادهای دولتی به دنبال دریافت اطلاعات از بستگانشان بودند. بعضی از آنها و همین طور تعداد زیادی از کاربران شبکه‌های اجتماعی از نحوه اطلاع‌رسانی درباره نفتکش سانچی و سرنشینان آن و به ویژه پوشش صدا و سیمای ایران از این خبر انتقاد جدی داشتند.

نفتکش ایرانی سانچی حامل بیش از صدهزار تن میعانات گازی صادراتی ایران به کره جنوبی که با پرچم پاناما در حرکت بود، روز شانزدهم دی ماه پس از برخورد با یک کشتی باری در سواحل شرقی آتش گرفت.

انتقادها از دولت ایران درباره شیوه رسیدگی به ‌وضعیت نفتکش سانچی و سرنشینان آن ب

نفتکش سانچی
منتشر شده on 14 ژانویه 2018 at 6:37 ب.ظ.  دیدگاه‌ها برای تأیید مرگ سرنشینان نفتکش سانچی!جان ملت ايران برای روضه خوان خامنه ای،رهبردست نشانده رفسنجانی و سايرآخوندها جنايتکارچه ارزشی دارد؟ بسته هستند