جنایتکاری که در مسیر تحول علمی و سیاسی کشورمان نقش داشت

جنایتکاری که در مسیر تحول علمی و سیاسی کشورمان نقش داشت

عبدالکریم سروش از جمله متفکرین و بنیانگزاران جمهوری اسلامی است که با دخالت موثر خود در ستاد انقلاب فرهنگی رژیم بنیان هجوم به دانشگاههای ایران را نهاد. او در هیات  مذکور عضویت داشت و با یک مشت حیله و دروغ برای فریب افکار عمومی, از عاملین سرکوب, اخراج و به خاک و خون کشیدن هزاران دانشجوی منتقد و مبارز بود. جمهوری اسلامی پس از غصب قدرت سیاسی و در اختیار گرفتن نهادهای حکومتی با اتکا به تجارب خود اقدام به تشکیل نهادهای موازی و غیر رسمی سرکوب مخالفان خود کرد. یکی از این نهادها لباس شخصی های چماقدار بنام نیروهای حزب الهی بودند که در همه عرصه ها سازماندهی شدند. از خیابان گرفته تا مدارس و نهادهای کارگری و دانشگاهی به جان مخالفان افتادند.

عبدالکریم سروش از جمله کسانی است که با اتکا به این دستجات که در دانشگاهها حضور فعال داشتند. انقلاب فرهنگی را تئوریزه و آغاز کرد. از دیگر اعضای این ستاد دکتر حبیبی, شریعتمداری و جلال الدین فارسی بودند. عبدالکریم سروش بعنوان یکی از مبتکرین این جنایت بزرگ انگیزه این اقدام کم سابقه در جهان را سر دادن شعارها و درخواست همین دستجات اوباش برای اسلامیزه کردن دانشگاهها میدانست حال اینکه این گروههای چماقدار دست ساخته خود او و خمینی جلاد و سردمداران وقت حاکمیت مذهبی نوپا بودند. سناریو سرکوب جنبش دانشجوئی و ستادهای نیروهای متشکل در دانشگاهها و آزادیخواهان مستقل اینگونه رقم خورد  و بازداشت و شکنجه و اعدام طیف وسیعی از دانشجویان و اساتید را بدنبال داشت.

حضور این جنایتکار در شهر تورنتو کانادا برای سخنرانی با اعتراض تعدادی از دانشجویانی روبرو شد که خود قربانی انقلاب فرهنگی جنایتکاران حاکم بودند. رادیو پیام کانادا فیلم اعتراض به حضور این فرد در تورنتو را منتشر کرده است.

 برای مشاهده فیلم اینجا را کلیک کنید

  شرح عکس

1 / سروش در میان اعضای سپاه پاسداران

2 / اعضای ستاد انقلاب فرهنگی

منتشر شده on 26 مارس 2018 at 1:02 ب.ظ.  دیدگاه‌ها برای جنایتکاری که در مسیر تحول علمی و سیاسی کشورمان نقش داشت بسته هستند