زلزله شدیدی بامداد امروز شمال شهر کرمان را لرزاند. منابع خبری داخلی از خرابی تعدادی ساختمان، به خصوص خانه‌های روستایی و زخمی شدن چند نفر خبر داده‌اند اما تا کنون تلفاتی گزارش نشده است.

زلزله شدیدی بامداد امروز شمال شهر کرمان را لرزاند. منابع خبری داخلی از خرابی تعدادی ساختمان، به خصوص خانه‌های روستایی و زخمی شدن چند نفر خبر داده‌اند اما تا کنون تلفاتی گزارش نشده است.

مرکز لرزه‌نگاری دانشگاه تهران شدت این زلزله را ۶.۱ و محل وقوع آن را هجدک در شهرستان راور در شمال شهر کرمان عنوان کرده است. زمان این زمین لرزه ساعت ٦:٠٢ بامداد به وقت ایران ثبت شده است.

خبرگزاری صداوسیما – متعلق به رادیو و تلویزیون جمهوری اسلامی – مرکز زمین لرزه را روستای کورک از توابع راور گزارش کرده و گفته است که تا ساعت ٧:٣٠ به وقت محلی، بیست پس‌لرزه دیگر منطقه را لرزانده که بزرگترین آنها ٥.٥ درجه بوده است.

Advertisements
منتشر شده on 1 دسامبر 2017 at 7:53 ب.ظ.  دیدگاه‌ها برای زلزله شدیدی بامداد امروز شمال شهر کرمان را لرزاند. منابع خبری داخلی از خرابی تعدادی ساختمان، به خصوص خانه‌های روستایی و زخمی شدن چند نفر خبر داده‌اند اما تا کنون تلفاتی گزارش نشده است. بسته هستند