«ضرب و شتم حمیدرضا امینی زندانی سیاسی در بیمارستان» بر اساس گزارش سایت‌های حقوق‌بشری و ویدیوهای شبکه‌های اجتماعی، همسر حمیدرضا امینی از ضرب و شتم این زندانی سیاسی در بیمارستان «امام خمینی» خبر می‌دهد. حمیدرضا امینی مدیر کانالی در تلگرام از ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در بازداشت است.

«ضرب و شتم حمیدرضا امینی زندانی سیاسی در بیمارستان»

بر اساس گزارش سایت‌های حقوق‌بشری و ویدیوهای شبکه‌های اجتماعی، همسر حمیدرضا امینی از ضرب و شتم این زندانی سیاسی در بیمارستان «امام خمینی» خبر می‌دهد. حمیدرضا امینی مدیر کانالی در تلگرام از ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در بازداشت است.

تماشای ویدیو01:13

بر اساس گزارش سایت‌های حقوق‌بشری و ویدیوهایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، سودابه نامدار زنگنه همسر حمیدرضا امینی زندانی سیاسی، از ضرب و شتم همسر خود مقابل چشمان فرزندانش در بیمارستان «امام خمینی» خبر داده است.

در این ویدیو سودابه نامدار زنگنه می‌گوید ماموران مانع از دیدار او و فرزندانش با حمیدرضا امینی شده‌اند.

حمیدرضا امینی مدیر کانالی در شبکه اجتماعی تلگرام است که ۱۱ آذر ۱۳۹۶ به اتهام «نشر اکاذیب، توهین مقدسات و توهین به مقامات جمهوری اسلامی» بازداشت شد.

سایت حقوق‌بشری «هرانا» پیش از این گزارش داد حمیدرضا امینی از تاریخ ۲۸ بهمن‌ماه سال جاری در پی انتقال از زندان اوین به زندان فشافویه دست به اعتصاب زده است.

منتشر شده در on 22 مارس 2018 at 10:41 ق.ظ.  دیدگاه‌ها برای «ضرب و شتم حمیدرضا امینی زندانی سیاسی در بیمارستان» بر اساس گزارش سایت‌های حقوق‌بشری و ویدیوهای شبکه‌های اجتماعی، همسر حمیدرضا امینی از ضرب و شتم این زندانی سیاسی در بیمارستان «امام خمینی» خبر می‌دهد. حمیدرضا امینی مدیر کانالی در تلگرام از ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در بازداشت است. بسته هستند